Bölüm Etkinlikleri

ÖFKE YÖNETİMİ KONFERANSI

24 Nisan 2017 tarihinde İKÇÜ Hekim Hacı Paşa Konferans salonunda gerçekleşen etkinlikte Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Psikoloji Bölümü öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Mehmet Şakiroğlu konuşmacı olarak yer aldı. Öfkenin doğası, öfkenin sonuçları ve son olarak öfkenin nasıl kontrol edileceği başlıkları üzerinde duran Şakiroğlu öfke kontrolü ile ilgili önemli önerilerde bulundu. 

Konuşma sonunda İKÇÜ Psikoloji Topluluğu öğrencilerinin Şakiroğlu'na teşekkür belgesi ve çiçek takdim etmesi ve toplu fotoğraf çekimi ile etkinlik son buldu. 

TÜRK PSİKOLOGLAR DERNEĞİ TANITIMI

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Psikoloji Topluluğu'nun düzenlemiş olduğu 04.05.2017 tarihli etkinlikte, Türk Psikologlar Derneği İzmir Şubesi Başkanı Sayın Deniz Eryılmaz, Başkan Yardımcısı Sayın Ayperi Öziş üniversitemize konuk olmuş ve öğrencilerimize Türk Psikologlar Derneği'nin tanıtımına ilişkin bir sunum gerçekleştirmişlerdir. 

Meslek örgütünün dünden bugüne tarihi gelişimi, şuan ki işleyişi, şubeleri, birimleri, kurulları, faaliyet ve yayınları hakkında bilgilendirici sunumun ardından, öğrencilerin soruları yanıtlanmış, yararlı paylaşımlarda bulunulmuştur. 

Galeri


Başa Dön